Sākums arrow Par retrīveriem
Saturs
Sākums
Par retrīveriem
Kopšana
Apmācība
Veselība
Forums
Saites
Bildes
E-mails
English
Vecais lapas variants
Skaitītāji
Top.LV

NutraGold
Par retrīveriem
Kas noteikti jāzin iegādājoties Zelta retrīveru? Drukāt E-pasts

    Noteikti aprunājieties ar vairākiem godīgiem un pieredzējušiem zelta retrīveru audzētājiem, ja esat nolēmis iegādāties labsirdīgo zelta retrīveru kā savu ģimenes draugu. Šī šķirne nederēs kā mājas sargs pārlieku lielās draudzības dēļ!
Atcerieties, ka iegādājoties sunīti, Jūs uzņematies atbildību par šo Jūsu jauno ģimenes locekli visā suņa mūža garumā (apm. 10 –15 gadi). Tā nav mīkstā rotāļlieta ar ko var paspēlēties, kas var apnikt vai aizmirsties. Tas ir Jūsu jaunais raugs, kas prasa lielu uzmanību!

Lasīt tālāk...
 
Citi retrīveri Drukāt E-pasts

      Kopā pavisam ir 6 dažādas retrīveru šķirnes: zelta retrīvers, labradors retrīvers, česapīkas retrīvers, sprogainais retrīvers, gludspalvainais retrīvers, jaunskotijas pīļu retrīvers. Latvijā visvairāk pazīstami ir labradori un zelta retrīveri, tapēc centīsimies jūs nedaudz iepazīstināt arī ar pārējām retrīveru šķirnēm.

Lasīt tālāk...
 
Zelta retrīvera apraksts Drukāt E-pasts
    Maigais, atsaucīgais zelta retrīvers godam ir pelnījis ģimenes drauga slavu, taču te svarīgas ir saimnieka rūpes. Pārdomājiet, vai esat gatavi tikt galā ar retrīvera dzīvīgo, brīžiem viegli uzbudināmo raksturu, vēlēšanos izkustēties un pastāvīgo spalvu mešanu.
Lasīt tālāk...