Sākums arrow Kopšana
Saturs
Sākums
Par retrīveriem
Kopšana
Apmācība
Veselība
Forums
Saites
Bildes
E-mails
English
Vecais lapas variants
Skaitītāji
Top.LV

NutraGold
Kopšana
Zooekspo 2006 Drukāt E-pasts
    Sestdien un svētdien 18. un 19. novembrī notika starptautiskā izstāde „Zooekspo 2006”, ko organizēja Latvijas Kinoloģiskā federācija.
    Bildes no Zeltaino retrīveru ringa var aplūkot fotogalerijas sadaļā Zooekspo 2006
 
Zeltainā retrīvera cirpšana un sagatavošana izstādei Drukāt E-pasts

Zeltainā retrīvera cirpšana un sagatavošana izstādei

Apmatojuma kopšana ikdienā
Zeltainā retrīvera apmatojuma kopšana nav sarežģīta, ja to dara regulāri. Vidēji reizi nedēļā suņa spalva ir rūpīgi jāizsukā, bet apmatojuma mainīšanas periodā to vēlams darīt biežāk (tad dzīvoklī vai mājā suņa matu būs mazāk). Suns jāsukā ar suku, kas izņems atmirušos matus, un ar ķemmi, kas izsukās savēlušos matus. Zeltainajam retrīveram visrūpīgāk jāizsaukā apmatojums aiz ausīm un uz astes.

Lasīt tālāk...
 
Jautājumi par suņa barošanu Drukāt E-pasts

Kristīne Drevinska,

Jelgavas veterinārmedicīnas izglītības centra veterinārārsts,

veterinārmedicīnas maģistrs

 

-Vai sunim var dot to pašu, ko ēd cilvēks?

-Jā, bet jāatceras, ka suņa uzturam ir jābūt sabalansētam, t.i., tam jāsatur visas organisma dzīvības funkciju nodrošināšanai nepieciešamās barības vielas (olbaltumvielas, ogļhidrātus, taukus), kā arī vitamīnus un minerālvielas. Tas nozīmē, ka dzīvnieka īpašniekam ir jābūt ar labām zināšanām par suņa ēdināšanu, kā arī jāpārzina pārtikas produktu sastāvs, lai varētu izveidot savam mīlulim atbilstošu ēdienkarti.

Lasīt tālāk...
 
Suņi ceļojumā. Drukāt E-pasts
    Kad laiks kļūst arvien piemērotāks atvaļinājuma plānošanai, aktuāls kļūst arī jautājums – kā būt ar suņiem? Ņemt līdzi? Atstāt mājās kāda uzraudzībā? Šādas dilemmas risināšanā palīdz citu pieredze. Stāsta zelta retrīveru – Karlosa un Čelsijas – saimniece ANTA INDRIKSONE. Ģimene kopā ar abiem suņiem aizvadītajā ziemā devās uz Alpiem.

    Jūs kopā ar suņiem ceļojat jau ne pirmo reizi?
    Uz ārzemēm suņus ņēmām līdzi jau otro reizi. Pērn četras dienas bijām Slovākijā, kad līdzi bija gan bērni, gan suņi – braucām ar savu busu. Ceļojums bija veiksmīgs, visi bija apmierināti, tāpēc arī šogad devāmies kopējā braucienā.
Lasīt tālāk...