Sākums
Saturs
Sākums
Par retrīveriem
Kopšana
Apmācība
Veselība
Forums
Saites
Bildes
E-mails
English
Vecais lapas variants
Piereģistrēties

Aizmirsāt paroli?
Vēl neesat reģistrējies? Reģistrācija
Skaitītāji
Top.LV

NutraGold
Kas ir displāzija un vai ar to iespējams sadzīvot?
Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārās medicīnas fakultātes Klīniskā institūta docents, veterinārārsts Oskars Kozinda:

    Burtisks latviskais tulkojums ir “nepareizi veidots”. Displāzija var būt daudzviet, un, ja runa ir par gūžām, tad tas nozīmē – nepareizi veidotas gūžas. To var saukt arī par iedzimtu multifaktoriālu biomehānisku attīstības slimību.
Lasīt tālāk...
 
Pārbaudījums Suns kompanjons - BH
27. aprīlī kādā no pierīgas pļavām vairāki suņu saimnieki kopā ar saviem kārtoja BH pārbaudījumu. BH pārbaudījuma normatīvus var lasīt un skatīt šeit. Lai pārbaudījums būtu objekt'īvāks, eksāmenu pieņēma Lietuvas tiesnesis. Vairāku suņu saimnieki bija uztraukušies vairāk par saviem četrkājainajiem draugiem. Tas arī nedaudz iespeidoja dažu pāru sniegumu. Apsveicam visus BH eksāmenu nokārtojušos. Abu zeltaino retrīveru, dažu citu suņu sniegums un kopbilde skatāmi šeit. Paldies Inesei par bildēm :)
 
Labi audzināts draugs 2007
Arī šogad sacensības "Labi audzināts draugs" izcēlās ar draudzīgu gaisotni. Mēģinājumu iemūžināt sacensību jauko noskaņojumu var aplūkot šiet. (var skatīt arī kā slide show sākot nopirmās bildes. Bilžu autors Inese A.) 
 
Sacensības „Labi audzināts draugs”.

      Svētdien, 1.oktobrī, Rīgā notika Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) 1.starptautiskās sacensības bērniem un jauniešiem ar suņiem „Labi audzināts draugs”. Pasākums tika rīkots Dzelzceļa muzejā, kas šķita ļoti labi piemērots šādu pasākumu organizēšanai. Piecu līdz desmit gadu vecuma grupā bija astoņi dalībnieki un desmit –  grupā no 10 līdz18 gadiem. Sacensību organizatori bija parūpējušies, lai tajās neviens nebūtu zaudētājs. Kopumā gaisotne bija ļoti pozitīva un draudzīga.
Lasīt tālāk...